17.6.2023- Krajské kolo v požárním sportu Královéhradeckého kraje

Družstvo Sovětice Muži- Matěj Krátký, Michal Krátký, Vojtěch Petřík,

Adam Podubecký, Jan Hypius, Patrik Drahoš, Pavel Šubrt, Aleš Krátký

Jednotlivkyně mladší dorost- Anna Marie Petříková

V požárním útoku s časem 34:31 obsadili chlapy 4. místo. Další disciplínou byla štafeta 4x100, kde s časem 1:08,66 obsadili krásné 2.místo. Celkově se družstvo mužů umístilo na 5. Místě

Anna Marie Petříková se v kategorii mladší dorost umístila na 3. místě.

20.5.-21.5.2023- Okresní kolo v požárním sportu Královéhradeckého kraje

20.5.2023- Družstvo mladšího plamene doplněné o šest dětí z přípravky skončilo na 7.místě v celkovém hodnocení. Starší plamen na krásném 5.místě. Dětem moc děkujeme. Všichni byly moc šikovný a ukázaly svého týmového ducha.

21.5.2023- Druhý den reprezentovali na okresním kole dorostenci a muži. Postup na krajské kolo si vybojovala Anna Marie Petříková za mladší dorostenku, kterou běžela poprvé ! Na kraj také poprvé v historii SDH jedou muži. Postup vybojovali přes okrsek a okres

Děkujeme všem za vzornou reprezentaci našeho SDH a obce. A gratulujeme i všem soupeřům k postupu na krajské kolo, ať se daří !!!

Číst dál: 20.5.-21.5.2023- Okresní kolo v požárním sportu Královéhradeckého kraje

29.4.2023- Oslavy 120. výročí Sovětice

Pár fotografií z výročí

Číst dál: 29.4.2023- Oslavy 120. výročí Sovětice

10.12.2022- Dětská výročka + výroční valná hromada 2022

Jako každý rok se uskutečnila výroční schůze, během které jsme zhodnotili naši práci a dosažené výsledky za celý rok. Věnovali jsme se také tomu, jak můžeme naše úsilí ještě více vylepšit a stanovili plán na nadcházející sezónu.

Celá akce byla skvělou příležitostí k tomu, abychom si vyměnili názory a nápady a posílili pouta mezi členy naší skupiny. Bylo to nejen užitečné, ale také zábavné setkání, které nám dodalo novou energii pro příští období.

Začali jsme dětskou schůzí, během níž naši vedoucí pro děti připravili tradiční zábavné tvoření, které je oblíbené, jako každý rok. Večer jsme pokračovali dospěláckou schůzí, která už probíhala trochu jinou formou. :D

Číst dál: 10.12.2022- Dětská výročka + výroční valná hromada 2022

8.10.2022- ZPV (závod požární všestrannosti)

Na branný závod jsme vyjeli v hojném počtu dětí. V kategorii starší jsme obsadili 4. a 9. místo, v mladší kategorii vybojovaly děti krásné 2. místo. V dorostu bylo zastoupení skoro ve všech kategorií. Na bednách se umístili následující dorostenci: